O nás

Vyvinuté v Dánsku

Spoločnosť Medicovi vyvíja a vyrába ortopedické vložky do topánok vyše 30 rokov. Sme najväčší producent ortopedických vložiek v Dánsku. Cez 30 rokov existencie na trhu sme vyrobili desiatky tisíc ortopedických vložiek - všetky s našim unikátnym dizajnom.

Senzorická vodou plnená ortopedická vložka Medicovi bola vyvinutá s využitím pokročilých odborných poznatkov v oblasti medicíny na Katedre bunkovej a molekulárnej medicíny (ICMM) Kodaňskej Univerzity a Centrom pre Senzomotorickú Interakciu Aalborgskej Univerzity v Dánsku.

Cez tri desaťročia na trhu

Tieto skúsenosti sú zarukou, že naše ortopedické vložky sú to najlepšie pre zdravie vašich nôh.

Na území Česka, Slovenska a Maďarska pôsobí firma Medicovi od roku 2014 prostredníctvom spoločnosti Lumatix s.r.o. so sídlom v Bratislave.

Neustále analyzujeme dáta, študujeme spätnú väzbu spotrebiteľov a testujeme nové inovácie, aby sme zaistili, že naše vložky poskytujú maximálnu podporu a ochranu.

Chcete sa sami presvedčiť, ako vám vložky Medicovi môžu zmeniť život?

Nakupujte s dôverou vďaka našej 30 dennej záruke vrátenia peňazí. Pokiaľ nie ste so svojim nákupom spokojní, jednoducho ho zašlite späť do 30 dní a vrátime vám plnú čiastku. A pokiaľ to nie je dostatočne pôsobivé, ponúkame aj dopravu a vrátenie zadarmo!