Pracovné vložky

 

Moderná doba sa spája s pohodlím, nedostatkom pohybu a nadmerným sedením. Napriek tomu jednou z najčastejších príčin bolesti chodidiel, nôh, kolien, bedier a chrbta býva celodenné státie v práci.

Bolesť z dlhodobého státia a pohybu

Státie je prirodzená ľudská pozícia a sama o sebe nepredstavuje žiadne zvláštne zdravotné riziko. Pravidelná práca v stoji však môže spôsobiť bolesť chodidiel, opuchy nôh, kŕčové žily, celkovú svalovú únavu, bolestť krížov, stuhnutosť šije a ramien a ďalšie zdravotné problémy. Toto sú bežné komplikácie, s ktorými sa stretávajú pracovníci v obchodoch, operátori strojov, učitelia, zdravotníci a iní, ktorých práca si vyžaduje dlhodobé státie.

Udržanie tela vo vzpriamenej polohe si vyžaduje značné svalové úsilie. V stoji sa znižuje prekrvenie zaťažovaných svalov. Nedostatočné prekrvenie urýchľuje nástup únavy a spôsobuje nepohodlie v svaloch nôh, chrbta a šije (sú to svaly slúžiace na udržanie vzpriamenej polohy).

Úľava od bolesti s vložkami Medicovi

Senzorická (zmyslová) terapia vlnami vody v ortopedických vložkách MEDICOVI poskytuje účinné tlmenie bolesti pri každom došľape.

Tlmenie pri došľape podnieti tlakové vlny vody vo vložkách Medicovi vykonať správny pohyb päty, svalov a šliach chodidla a taktiež sériu malých vertikálnych pohybov. Tieto pohyby posilňujú úľavu od bolesti prirodzeným pôsobením od päty, až k šľachám a svalom. Spomínané vertikálne pohyby tiež zvyšujú aj ich pružnosť.

Vyvolaný pohyb súčasne výrazne zlepšuje prekrvenie. Pomocou zvýšenej cirkulácie krvi narastá prísun energie do oblasti päty a celého chodidla.

Aktívny pohyb šliach a svalov chodidla pomocou terapie vlnami vody s vložkami MEDICOVI je účinnou metódou na zmiernenie alebo úplne odstránenie bolesti v oblasti päty ale aj chodidiel, členkov, kolien, bedier a chrbta.

A40

Žiadne iné pracovné vložky nedokážu ponúknuť tlmenie bolesti ako vložky A40. Sú vhodné na prácu v stoji a pri chôdzi.

A40

Size
Bežná cena65,00 €
/
Vrátane dane.
Vyberte prosím svoju veľkosť:
Size
Bežná cena65,00 €
/
Vrátane dane. Doprava zadarmo.
1 Pár

A40

Žiadne iné pracovné vložky nedokážu ponúknuť tlmenie bolesti ako vložky A40. Sú vhodné na prácu v stoji a pri chôdzi.

A40

Size
Bežná cena65,00 €
/
Vrátane dane.

Customer Reviews

Based on 85 reviews
86%
(73)
8%
(7)
1%
(1)
1%
(1)
4%
(3)
P
Peter Béreš

Nepomohlo bolesti nôh stále pretrvávajú 🥺

M
Milan Janeček
A40

Můžu jen doporučit, měl jsem bolesti patní ostruhy. Bolest zmizela úplně 👍

P
Patrícia Zapalačová

A40

M
Marianna Butkova

A40

T
Tomas Korelus

.