Pracovné vložky

 

Moderná doba sa spája s pohodlím, nedostatkom pohybu a nadmerným sedením. Napriek tomu jednou z najčastejších príčin bolesti chodidiel, nôh, kolien, bedier a chrbta býva celodenné státie v práci.

Bolesť z dlhodobého státia a pohybu

Státie je prirodzená ľudská pozícia a sama o sebe nepredstavuje žiadne zvláštne zdravotné riziko. Pravidelná práca v stoji však môže spôsobiť bolesť chodidiel, opuchy nôh, kŕčové žily, celkovú svalovú únavu, bolestť krížov, stuhnutosť šije a ramien a ďalšie zdravotné problémy. Toto sú bežné komplikácie, s ktorými sa stretávajú pracovníci v obchodoch, operátori strojov, učitelia, zdravotníci a iní, ktorých práca si vyžaduje dlhodobé státie.

Udržanie tela vo vzpriamenej polohe si vyžaduje značné svalové úsilie. V stoji sa znižuje prekrvenie zaťažovaných svalov. Nedostatočné prekrvenie urýchľuje nástup únavy a spôsobuje nepohodlie v svaloch nôh, chrbta a šije (sú to svaly slúžiace na udržanie vzpriamenej polohy).

Úľava od bolesti s vložkami Medicovi

Senzorická (zmyslová) terapia vlnami vody v ortopedických vložkách MEDICOVI poskytuje účinné tlmenie bolesti pri každom došľape.

Tlmenie pri došľape podnieti tlakové vlny vody vo vložkách Medicovi vykonať správny pohyb päty, svalov a šliach chodidla a taktiež sériu malých vertikálnych pohybov. Tieto pohyby posilňujú úľavu od bolesti prirodzeným pôsobením od päty, až k šľachám a svalom. Spomínané vertikálne pohyby tiež zvyšujú aj ich pružnosť.

Vyvolaný pohyb súčasne výrazne zlepšuje prekrvenie. Pomocou zvýšenej cirkulácie krvi narastá prísun energie do oblasti päty a celého chodidla.

Aktívny pohyb šliach a svalov chodidla pomocou terapie vlnami vody s vložkami MEDICOVI je účinnou metódou na zmiernenie alebo úplne odstránenie bolesti v oblasti päty ale aj chodidiel, členkov, kolien, bedier a chrbta.

A40

Vložky A40 prinášajú nezameniteľné pohodlie a účinné tlmenie bolesti pri práci v stoji a v pohybe

A40

Size
Bežná cena65,95 €
/
Doručenie zadarmo.
Vyberte prosím svoju veľkosť:
Size
Bežná cena65,95 €
/
Doručenie zadarmo. 30 dní záruka vrátenia peňazí
1 Pár

A40

Vložky A40 prinášajú nezameniteľné pohodlie a účinné tlmenie bolesti pri práci v stoji a v pohybe

A40

Size
Bežná cena65,95 €
/
Doručenie zadarmo.

Customer Reviews

Based on 104 reviews
87%
(90)
8%
(8)
1%
(1)
1%
(1)
4%
(4)
V
Viera Tamasova (Košice, Slovakia)
Dakujem

Dakujem

A
Alena Sestinova (Prague, Czechia)
A40

Velka spokojnost, vlozky nosim cely den, pouzivam uz dlhodobo.

E
Eva Dvořáková (Prague, Czechia)
Vložky A40

Výborné vložky do pracovních bot. Konečně jsem bez bolesti nohou po celodenní směně.

M
Michal Digrin (Jihlava, Czechia)
A40

Používám do práce. Stridam s orto vlozkami na míru. Mám zborcene obě klenby a v době kdy už jsem nemohl skoro chodit, tak mi moc pomohly. Do týdne jsem mohl znovu běhat. Náplň vydrží sice je 8 měsíců, ale i tak se investice vyplatí. Mám už třetí. Doporučuji !

M
Monika Šimorková (Brezno, Slovakia)

A40