Golfové vložky

 

Prevencia bolesti päty, kolien, bedier a chrbta  •  Väčšia kontrola nad loptičkou  •  Dynamická a statická rovnováha  •  Zníženie únavy nôh a chodidiel  •  Stabilizovanie patu  •  Vyvinutie hladšieho a efektívnejšieho švihu

Každý, kto hrá golf vie, že aj tá najmenšia nerovnováha alebo zmena držania tela môže mať obrovský vplyv na golfový švih a presný pat. Zlepšením celkovej rovnováhy vášho tela môžete tieto nedokonalosti eliminovať.

Maximálna kontrola nad golfovou loptičkou závisí od minimálneho pohybu a kývania tela pri odpale. Rovnaký princíp platí pre patovanie.

Ale ľudské telo je notoricky nepredvídateľné. Aj keď môžete mať pocit, že ste dokonale vyvážení, môžete v skutočnosti bojovať s problémami s rovnováhou spôsobenými vašimi chodidlami. Senzorické nervy vo vašich chodidlách vysielajú signály do vášho mozgu, ktoré určujú, ktoré svaly a šľachy vo vašom tele musia pracovať, aby si udržali rovnováhu. Ak sú tieto signály prerušené únavou a nevhodnou obuvou, rovnováha sa zrazu stáva problémom.

Znížte únavu nôh a chodidiel a zlepšite tak svoju hru

Premýšľajte o svojej priemernej hre golfu. Ako dlho trávite chôdzou? A ako dlho trávite státím na mieste, čo je často pre vaše nohy ťažšie? Možno vás prekvapí, že priemerná hra zahŕňa státie približne 70% celkového času.

Čokoľvek, čo môžete urobiť pre zníženie únavy nôh a chodidiel, by mala byť jasná voľba. A preto sú vložky G40 také dôležité pre tisíce golfistov po celom svete.

Ako vložky Medicovi znižujú únavu

Únava vo vašich chodidlách a nohách môže spôsobiť množstvo problémov, ktoré môžu ovplyvniť váš golf. Vysporiadanie sa s nimi teda môže priniesť rozsiahle vylepšenia vašej hry.

Vložky Medicovi G40 generujú hydraulické tlakové vlny pri každom pohybe. Tieto vlny stimulujú nervy, svaly a šľachy v chodidlách a dokážu znovu "nabiť" vaše chodidlá zakaždým, keď sa začnete hýbať. Kým budete medzi jamkami chodiť, vaše vložky vás udržia na vrchole hry.

Stabilita

Dlhší odpal

Presnejšie patovanie

G40

Vložky G40 aktívne vylepšujú centrum stability. Vyvinuté špeciálne pre golfistov v spolupráci s profesionálnym trénerom Claus Valterom.

G40

Size
Bežná cena65,00 €
/
Doručenie zadarmo.
Vyberte prosím svoju veľkosť:
Size
Bežná cena65,00 €
/
Doručenie zadarmo. 30 dní záruka vrátenia peňazí
1 Pár

G40

Vložky G40 aktívne vylepšujú centrum stability. Vyvinuté špeciálne pre golfistov v spolupráci s profesionálnym trénerom Claus Valterom.

G40

Size
Bežná cena65,00 €
/
Doručenie zadarmo.

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)