Športové vložky

 

Zlepšená celková rovnováha  •  Hydraulické tlmenie nárazov na vodnej báze  •  Rýchlejšie zotavenie pre chodidlá a zvyšok tela  •  Zníženie stresu v kľúčových oblastiach tela  •  Ochrana päty a Achillovej šľachy

Moderná obuv je navrhnutá tak, aby tlmila nárazy pri došlapoch. Z dlhodobého hľadiska to môže spôsobiť, že chodidlá sú oslabené a náchylné na poškodenie. Naše chodidlá sa vyvinuli tak, aby zvládali stres z pravidelného pohybu. V skutočnosti tento pohyb potrebujú, aby sa mohli správne rozvíjať.

Vložky Medicovi menia spôsob, akým sa vaše nohy vyrovnávajú so stresom pri behaní. Skôr než aby uľahčili život vašim nohám, vložky spúšťajú hydraulické tlakové vlny, ktoré prerozdeľujú váhu tela a energiu - zaisťujú, že vaše nohy reagujú prirodzene.

Naše vložky vytvárajú podmienky podobné behu naboso po nerovnom povrchu, pretože posilňovanie chodidiel prináša dlhodobú úľavu od bolesti, lepšiu rovnováhu a lepšie držanie tela.

Technológia za športovými vložkami Medicovi Sport 100

Športové vložky Sport 100 boli vyvinuté úplne novou technológiou, v ktorej hydraulický tlak zvyšuje rovnováhu tela, a to prostredníctvom posilnenia a urýchlenia senzorických informácií zo senzorických nervov chodidiel, podmienených centrálnou nervovou sústavou (CNS).
 
Terapia vodnými vlnami je tvorená vodou, ktorá vypĺňa všetky naše vložky. V kombinácii s mäkkou EVA podrážkou to prináša sériu hydraulických tlakových vĺn zakaždým, keď urobíte krok. Nárazy pri došlape a váha tela sú rovnomernejšie rozložené pozdĺž chodidiel, čo zaisťuje lepšiu rovnováhu a poriadny tréning pre dôležité svaly a šľachy v chodidle.

Novo definované športové vložky

SPORT 100

Vložky Sport 100 slúžia na okamžité zlepšenie stability. Vyvinuté špeciálne pre športovcov. Úľava od bolesti chodidla, kolien, bedier a chrbta.

Sport 100

Size
Bežná cena65,95 €
/
Doručenie zadarmo.
Vyberte prosím svoju veľkosť:
Size
Bežná cena65,95 €
/
Doručenie zadarmo. 30 dní záruka vrátenia peňazí
1 Pár

SPORT 100

Vložky Sport 100 slúžia na okamžité zlepšenie stability. Vyvinuté špeciálne pre športovcov. Úľava od bolesti chodidla, kolien, bedier a chrbta.

Sport 100

Size
Bežná cena65,95 €
/
Doručenie zadarmo.

Customer Reviews

Based on 23 reviews
87%
(20)
9%
(2)
0%
(0)
4%
(1)
0%
(0)
A
Alena Weisová (Bratislava, Slovakia)
Príjemná chôdza

Vložky používam ešte krátko, ale sú veľmi príjemné na chodenie, nepociťujem žiadnu nestabilitu. Kúpila som si tieto vložky po prvý raz a som s nimi veľmi spokojná. Ďakujem…

J
Jardik
Vložky do bot Sport 100

Vložky jsou super, perfektně tlumí nápor na klouby při tenisu na tvrdém povrchu. Jsem spokojen.

T
Tomáš Bizoň (Prague, Czechia)
Sport 100

Již první den nošení v turistických botách je znát obrovský rozdíl v pohodlí.

Ľ
Ľubomír Firment (Bratislava, Slovakia)
Spravna volba Medicovi vlozky

Vdaka uz overenym vlozkam Medicovi Sport 100, mozem znova si uzivat bezbolestne svoj pravidelny oblubeny futbal

D
Daniela Rybárová (Třebíč, Czechia)
Sport 100

Great for my Tae-bo lessons and hiking as well