Športové vložky

 

Zlepšená celková rovnováha  •  Hydraulické tlmenie nárazov na vodnej báze  •  Rýchlejšie zotavenie pre chodidlá a zvyšok tela  •  Zníženie stresu v kľúčových oblastiach tela  •  Ochrana päty a Achillovej šľachy

Moderná obuv je navrhnutá tak, aby tlmila nárazy pri došlapoch. Z dlhodobého hľadiska to môže spôsobiť, že chodidlá sú oslabené a náchylné na poškodenie. Naše chodidlá sa vyvinuli tak, aby zvládali stres z pravidelného pohybu. V skutočnosti tento pohyb potrebujú, aby sa mohli správne rozvíjať.

Vložky Medicovi menia spôsob, akým sa vaše nohy vyrovnávajú so stresom pri behaní. Skôr než aby uľahčili život vašim nohám, vložky spúšťajú hydraulické tlakové vlny, ktoré prerozdeľujú váhu tela a energiu - zaisťujú, že vaše nohy reagujú prirodzene.

Naše vložky vytvárajú podmienky podobné behu naboso po nerovnom povrchu, pretože posilňovanie chodidiel prináša dlhodobú úľavu od bolesti, lepšiu rovnováhu a lepšie držanie tela.

Technológia za športovými vložkami Medicovi Sport 100

Športové vložky Sport 100 boli vyvinuté úplne novou technológiou, v ktorej hydraulický tlak zvyšuje rovnováhu tela, a to prostredníctvom posilnenia a urýchlenia senzorických informácií zo senzorických nervov chodidiel, podmienených centrálnou nervovou sústavou (CNS).
 
Terapia vodnými vlnami je tvorená vodou, ktorá vypĺňa všetky naše vložky. V kombinácii s mäkkou EVA podrážkou to prináša sériu hydraulických tlakových vĺn zakaždým, keď urobíte krok. Nárazy pri došlape a váha tela sú rovnomernejšie rozložené pozdĺž chodidiel, čo zaisťuje lepšiu rovnováhu a poriadny tréning pre dôležité svaly a šľachy v chodidle.

Novo definované športové vložky

SPORT 100

Vložky Sport 100 slúžia na okamžité zlepšenie stability. Vyvinuté špeciálne pre športovcov. Úľava od bolesti chodidla, kolien, bedier a chrbta.

Sport 100

Size
Bežná cena65,95 €
/
Doručenie zadarmo.
Vyberte prosím svoju veľkosť:
Size
Bežná cena65,95 €
/
Doručenie zadarmo. 30 dní záruka vrátenia peňazí
1 Pár

SPORT 100

Vložky Sport 100 slúžia na okamžité zlepšenie stability. Vyvinuté špeciálne pre športovcov. Úľava od bolesti chodidla, kolien, bedier a chrbta.

Sport 100

Size
Bežná cena65,95 €
/
Doručenie zadarmo.

Customer Reviews

Based on 19 reviews
84%
(16)
11%
(2)
0%
(0)
5%
(1)
0%
(0)
D
Daniela Rybárová (Třebíč, Czechia)
Sport 100

Great for my Tae-bo lessons and hiking as well

I
Iveta Nemcova (Žilina, Slovakia)
Sport 100

Veľká spokojnosť a môžem naozaj len odporučiť, určite to nebol posledný nákup, zostanem vám verným zákazníkom

M
Martina Šramková (Hrabicov, Slovakia)
Vložky sport 100

Vložky som kúpila už opakovane ale ešte len do zásoby lebo mám dvoje kúpené pred rokom. Mala som nešpecifikované bolesti jedného chodidla s ktorými som sa trápila dva roky. / rozne rehabilitácie,rázové vlny / asi najviac zaberá horuca a studená voda /doteraz musím dávať pozor lebo je viac citlivé a pri týchto vložkách naozaj necítim bolesti. / pravidelne behám a chodím so psom na 5-6 km prechadzky. U mna to funguje🙂

P
Pavel Kejkrt Louda auto (Prague, Czechia)

Perfektní vložky

J
Ján Holák (Trnava, Slovakia)

Good