Športové vložky

 

Zlepšená celková rovnováha  •  Hydraulické tlmenie nárazov na vodnej báze  •  Rýchlejšie zotavenie pre chodidlá a zvyšok tela  •  Zníženie stresu v kľúčových oblastiach tela  •  Ochrana päty a Achillovej šľachy

Moderná obuv je navrhnutá tak, aby tlmila nárazy pri došlapoch. Z dlhodobého hľadiska to môže spôsobiť, že chodidlá sú oslabené a náchylné na poškodenie. Naše chodidlá sa vyvinuli tak, aby zvládali stres z pravidelného pohybu. V skutočnosti tento pohyb potrebujú, aby sa mohli správne rozvíjať.

Vložky Medicovi menia spôsob, akým sa vaše nohy vyrovnávajú so stresom pri behaní. Skôr než aby uľahčili život vašim nohám, vložky spúšťajú hydraulické tlakové vlny, ktoré prerozdeľujú váhu tela a energiu - zaisťujú, že vaše nohy reagujú prirodzene.

Naše vložky vytvárajú podmienky podobné behu naboso po nerovnom povrchu, pretože posilňovanie chodidiel prináša dlhodobú úľavu od bolesti, lepšiu rovnováhu a lepšie držanie tela.

Technológia za športovými vložkami Medicovi Sport 100

Športové vložky Sport 100 boli vyvinuté úplne novou technológiou, v ktorej hydraulický tlak zvyšuje rovnováhu tela, a to prostredníctvom posilnenia a urýchlenia senzorických informácií zo senzorických nervov chodidiel, podmienených centrálnou nervovou sústavou (CNS).
 
Terapia vodnými vlnami je tvorená vodou, ktorá vypĺňa všetky naše vložky. V kombinácii s mäkkou EVA podrážkou to prináša sériu hydraulických tlakových vĺn zakaždým, keď urobíte krok. Nárazy pri došlape a váha tela sú rovnomernejšie rozložené pozdĺž chodidiel, čo zaisťuje lepšiu rovnováhu a poriadny tréning pre dôležité svaly a šľachy v chodidle.

Novo definované športové vložky

SPORT 100

Vložky Sport 100 slúžia na okamžité zlepšenie stability. Vyvinuté špeciálne pre športovcov. Úľava od bolesti chodidla, kolien, bedier a chrbta.

Sport 100

Size
Bežná cena65,00 €
/
Vrátane dane.
Vyberte prosím svoju veľkosť:
Size
Bežná cena65,00 €
/
Vrátane dane. Doprava zadarmo.
1 Pár

SPORT 100

Vložky Sport 100 slúžia na okamžité zlepšenie stability. Vyvinuté špeciálne pre športovcov. Úľava od bolesti chodidla, kolien, bedier a chrbta.

Sport 100

Size
Bežná cena65,00 €
/
Vrátane dane.

Customer Reviews

Based on 9 reviews
78%
(7)
11%
(1)
0%
(0)
11%
(1)
0%
(0)
K
Katarína Bednariková

Sport 100

I
Ivan Kertés

Prvý deň v pracovnej obuvi vložky sport 100 a cítiť obrovský rozdiel oproti Scholl vlozkam

L
Lucia Kolesarova

Sú peckové.....

K
Kateřina Šildrová

Jsou skvělé! Běhání bez nich si už nedovedu představit

J
Jana Banýrová

Jsou dobry sem snimi spokojena