Blog

Bolesť krížov
Bolesť krížov je častým zdravotným problémom spôsobeným rôznymi príčinami, ako sú svalové napätie, hernia disku či genetika. Prevencia zahrňuje cvičenie, správne držanie tela a udržiavanie zdravej hmotnosti. Ortopedické vložky Medicovi T40 ponúkajú riešenie, podporujú správne držanie tela a znižujú tlak na chrbticu. Správne použitie vložiek môže zlepšiť kvalitu života.
Športovanie s ortopedickými vložkami Medicovi: Krok za krokom s komfortom
Ortopedické vložky Medicovi Sport 100 poskytujú podporu a komfort pri športových aktivitách ako beh či golf, znižujú riziko zranení a pomáhajú zlepšiť výkon. Vložky simulujú beh naboso na nerovnom teréne, čo prináša dlhodobú úľavu od bolesti a lepšiu rovnováhu. Sú ideálnym riešením pre športovcov, ktorí hľadajú maximálne pohodlie a ochranu pre svoje nohy.
Ortopedické Vložky Medicovi – Vaše kroky k lepšiemu zdraviu nôh
Ortopedické vložky Medicovi Sport 100 rozložia hmotnosť chodidiel a poskytnú analgetický účinok vďaka terapii vlnami vody, zlepšujúc prekrvenie a redukujúc únavu. Sú ideálne pre rôzne vekové skupiny, či už športovcov, ľudí stojacich v práci, alebo tých s bolesťami nôh. Vložky Medicovi, podložené dlhoročným vedeckým výskumom, sú jedinečným a kvalitným riešením pre tých, čo hľadajú úľavu od bolesti a chcú investovať do svojho zdravia.
Bolesť nôh
Bolesť nôh môže byť spôsobená preťažením, nevhodnou obuvou či zraneniami. Je delená na krátkodobú, strednodobú a dlhodobú bolesť. Dôležité je venovať pozornosť bolesti od začiatku a zvoliť správnu liečbu. Prevencia, ako výber správnej obuvi či ortopedické vložky, môže pomôcť. Unikátnou liečbou je terapia vlnami vody vo vložkách Medicovi, ktorá prináša okamžitú úľavu od bolesti prostredníctvom hydraulických tlakových vĺn, stimulujúcich neustály pohyb chodidiel.