BehTuristikaNordic Walking

SPORT 100  

SPORT 100  
VIAC INFO o produkte

"S vložkami MEDICOVI – SPORT 100 som si o tri minuty skrátila svôj osobný rekord na desať kilometrov“ 
Nina Wolff


,,Môj oddychový čas je výrazne kratší, nebolia ma už viac bedrá a moja obuv je menej opotrebovaná.“

,,Mali by ste vyskúšať, ako sa beží s vložkami MEDICOVI-SPORT 100. To musíte jednoducho zažiť. Je to úplne iný pocit z behu!"

  1. Beh a rovnováha

Ortopedické vložky MEDICOVI-SPORT 100  boli vyvinuté inovatívnou technológiou. Hydraulický tlak zvyšuje rovnováhu tela a to prostredníctvom posilnenia a urýchlenia senzorických informácií zo senzorických nervov chodidiel.

Rovnovážny systém dokáže v rámci týchto urýchlených informácií reagovať oveľa rýchlejšie na výkyvy v ľudskom tele. Čím sú tieto výkyvy menšie, tým menej energie je potrebné vynaložiť,  aby sme následné kolísanie rovnováhy tela udržali v blízkosti stredovej osi, v smere behu. To znamená viac energie a výdrže pri behu.

Oddychový čas

Dôvodom Nininho krátkeho odpočinku je veľmi efektívna úľava od bolesti päty, kolien, bokov a chrbta, ktorú možno docieliť jedine s ortopedickými vložkami MEDICOVI-SPORT 100.

Ortopedické vložky MEDICOVI-SPORT 100 veľmi efektívne tlmia nárazy a automaticky napomáhaju systému pružnosti chodidiel. MEDICOVI-SPORT 100 zabraňujú jednostrannej záťaži kolien, bedier a chrbta. 

Produkty

Bežecké vložky do topánok

SPORT 100  

SPORT 100  

Ortopedické vložky MEDICOVI-SPORT 100 pri bolesti počas športu. Vyvinuté špeciálne pre športovcov. Úľava od bolesti chodidiel, kolien, bedier a chrbta.