Vložka do pracovnej obuvi A40
s najvyšším komfortom

Zlepšenie krvného obehu Znížená únavaOdstránenie bolesti päty, kolien, bedier a chrbta Vysoký komfort

Úľava od bolesti päty, chodidiel, kolien, bedier a chrbta

Chodidlá sa pohybujú v troch smeroch. Hore a dole, zo strany na stranu a rotačne. Pracovná obuv a stielky s vystúpenou klenbovou časťou eliminujú tento prirodzený pohyb chodidiel. Svaly a šľachy tak ochabnú a sú náchylné na poškodenie a následný vznik bolesti. Voda v ortopedických vložkách MEDICOVI je ako ďalší kĺb. Chodidlá sa v obuvi môžu voľne pohybovať. A to bez straty rovnovážnej polohy tela. Kolenné a bedrové kĺby sú tak pri rotácii tela chránené.


Ortopedické vložky MEDICOVI boli navrhnuté s rovným povrchom, ktorý umožňuje maximálnu prirodzenú činnosť pružiaceho systému. Senzorická terapia vlnami vody v ortopedických vložkách MEDICOVI zabezpečuje, že povrch chodidla je nepretržite vystavený meniacej sa záťaži a to má za následok veľmi účinný analgetický (bolesť tlmiaci) účinok pri bolestiach pohybového aparátu.Hydraulické rozloženie tlaku a časté zmeny v nohách znižujú súčasne i zdravotné problémy a bolesti v prednej časti chodidla s vyššou citlivosťou.

Patentovaná terapia vlnami vody vo vložkách Medicovi má nielen okamžitý efekt na správne držanie tela, ale aj aktívne precvičuje svaly a šľachy chodidiel. Terapia vlnami vody v ortopedických vložkách MEDICOVI súčasne zvyšuje cirkuláciu krvi v nohách. Lepšie prekrvenie odstraňuje pocit "studených chodidiel" a eliminuje vznik kŕčových žíl. Výsledkom tohto aktívneho pohybu šliach a svalov sú zdravé chodidlá, členky, kolená, bedrá a chrbát bez bolesti. ​


Pohodlie

Pohodlie je veľmi dôležitým faktorom, ak pri práci pociťujeme bolesť (bolesť chodidiel, členkov, bedier, chrbtice). Bolesť automaticky znižuje náš pracovný výkon. Dynamické tlmenie bolesti a kontinuálna terapia vlnami vody v ortopedických vložkách MEDICOVI napomáha k znovunadobudnutiu pocitu pohodlia, ktorý sa prenáša cez pohybový aparát.​

Produkty

Pracovné vložky do topánok

A40

A40

Žiadne iné pracovné vložky nedokážu ponúknuť tlmenie bolesti tak, ako vložky MEDICOVI A40. Sú vhodné pre prácu v stoji a pri chôdzi.