Pracovné vložky do topánok | Medicovi

Vložka do pracovnej obuvi A40
s najvyšším komfortom

Zlepšenie krvného obehu a viac energie pre bunky v chodidleMenej problémov s bolestivými miestami pod chodidlami Znížená únava v nohách a kolenáchEliminujú sa bolesti päty, kolien, bedier a chrbta Redukujú sa problémy často vyskytujúceho sa napätia, ktoré vzniká v dôsledku únavy nôhVysoký komfort

Lepšia stabilita = zníženie únavy


Očakávame, že našu rovnováhu udržíme a nespadneme, keď pri stoji siahneme po nejakom náradí alebo vykonáme pohyb od stola k stolu.

Tí, ktorí pracujú s robotizovanými strojmi, vedia, že to nie je samozrejmosť. Pri každom malom pohybe stroja, musíme dbať na jeho rovnováhu. Ak rameno stroja siahne po nejakom predmete, musíme váhu posunúť na opačnú stranu, inak by sa prevážil.Náš vestibulárny (rovnovážny) systém pracuje podobným spôsobom. Rovnovážny systém tela kontinuálne koriguje rovnovážnu polohu tela počas pohybu. Nikdy nestojíme presne na jednom mieste. Neustále sa hýbeme sem a tam. Čim je lepšia naša stabilita, tým menšia je sila, ktorú potrebujeme, aby sme rovnováhu udržali.

Existuje veľmi pevný vzťah medzi zmyslovými nervovými vláknami v chodidlách a medzi rovnovážnym systémom. Ak sa nakloníme smerom dopredu, vznikne väčší tlak na nervové zmyslové vlákna v chodidlách, čo ihneď registruje aj náš rovnovážny systém. Tento prebudí svalové aktivity rovnováhy.

Prostredníctvom patentovanej konštrukcie pracovných vložiek MEDICOVI A40 sa vo vode, ktorá je vo vnútri vložiek, vytvárajú tlakové vlny. A to už pri najmenšom pohybe. Tieto tlakové vlny ovplyvňujú oveľa väčší počet zmyslových nervových vláken v chodidlách. To vedie k oveľa rýchlejšiemu a presnejšiemu signálu pohybu tela. Vestibulárny (rovnovážny) systém zachytí tento vylepšený zmyslový vplyv v rozpätí niekoľkých milisekúnd a reaguje oveľa rýchlejšie. Týmto dosiahneme s pracovnými vložkami MEDICOVI A40 automaticky lepšiu stabilitu.

Z tohto vyplýva, že pracovné vložky MEDICOVI A40 umožňujú počas dňa udržanie optimálnej stability tela. To vedie k nižšej únave. Čím rýchlejší je pohyb rovnovážneho pohybu, tým rýchlejšie dôjde k zastaveniu sa vonkajšieho kolísania a tým sa zlepší aj samotná rovnováha. Je to predovšetkým rýchlosť tohto cyklu, ktorý vylepšujú pracovné vložky MEDICOVI A40.

Produkty

Pracovné vložky do topánok

A40

A40

Žiadne iné pracovné vložky nedokážu ponúknuť tlmenie bolesti tak, ako vložky MEDICOVI A40. Sú vhodné pre prácu v stoji a pri chôdzi.