Odľahčenie členkov,

kolien, bedier a chrbta

T45

Extra komfort
T45
VIAC INFO o produkte

Jedinečná ortopédia s okamžitým tlmením bolesti

Účinné tlmenie nárazov a jedinečný analgetický účinok pri odľahčení kolien, bedier a chrbtaŠpeciálna ochrana kolenných a bedorvých kĺbov, najmä pri rotácií telaRedukcia bolestivých pnutí vznikajúcich v dôsledku únavy chrbtaZvýšenie prekrvenia chodidiel a nôh

Senzorická masáž

Senzorická masáž alebo terapia vlnami vody je definovaná ako pohybová činnosť nôh pozostávajúca z nasledovných troch prvkov:

  • Neustále sa meniaca tlaková záťaž pod chodidlami (zmena tlaku)
  • Stimulácia svalovej aktivity a rôznorodé pohyby v chodidlách
  • Zvýšené uvedomenie si správneho držania tela a rovnovážnej polohy


Senzorické, vodou plnené masážne vložky MEDICOVI boli vyvinuté s využitím pokročilých odborných poznatkov v oblasti medicíny na Katedre bunkovej a molekulárnej medicíny (ICMM) Kodaňskej Univerzity, ktorá spolupracuje na testovaní senzorických a masážnych účinkov terapie vodnými vlnami s Centrom pre senzomotorickú interakciu Aalborgskej Univerzity v Dánsku.

Produkty

Odľahčenie členkov, kolien, bedier a chrbta

Twin-Heels

Twin-Heels

Ortopedické vložky MEDICOVI Twin-heels sú vhodné pri bolestiach päty (Pätová ostroha, Plantárna fascitída) a pri bolestiach priehlavku a spadnutej klenbe.

T45

Extra komfort
T45

Ortopedické vložky MEDICOVI-T45 poskytujú najúčinnejšiu úľavu od bolesti chodidiel, kolien, bedier a chrbta. Vhodné pre pacientov so Sklerózou Multiplex, Diabetom, Artrózou.