Tréning rovnováhySM- skleróza multiplex
Rehabilitačný tréningPrevencia pádov

Terapia vlnami vody

Svojpomocný tréning rovnováhyNavrátenie stratenej rovnováhyPrevencia straty rovnováhyEfektívny tréning rovnováhy po mozgovej príhodePrevencia pádovZníženie potreby ortézZmiernenie a odstránenie bolesti chodidiel a chrbtaOdstránenie pocitu "studených chodidiel"Certifikované výsledky

Senzorická masáž

Senzorická masáž alebo terapia vlnami vody je definovaná ako pohybová činnosť nôh pozostávajúca z nasledovných troch prvkov:

  • Zvýšené uvedomenie si správneho držania tela a rovnovážnej polohy
  • Neustále sa meniaca tlaková záťaž pod chodidlami (zmena tlaku)
  • Stimulácia svalovej aktivity a rôznorodé pohyby v chodidlách


Senzorické, vodou plnené masážne vložky MEDICOVI boli vyvinuté s využitím pokročilých odborných poznatkov v oblasti medicíny na Katedre bunkovej a molekulárnej medicíny (ICMM) Kodaňskej Univerzity, ktorá spolupracuje na testovaní senzorických a masážnych účinkov terapie vodnými vlnami s Centrom pre senzomotorickú interakciu Aalborgskej Univerzity v Dánsku.

Produkty

Tréning rovnováhy

T40

T40

Ortopedické vložky MEDICOVI-T40 sú vhodné pri väčších bolestiach chodidiel. Tiež sú vhodné pre pacientov so Sklerózou Multiplex, Diabetom a Artrózou.

T45

Extra komfort
T45

Ortopedické vložky MEDICOVI-T45 poskytujú najúčinnejšiu úľavu od bolesti chodidiel, kolien, bedier a chrbta. Vhodné pre pacientov so Sklerózou Multiplex, Diabetom, Artrózou.