Tréning rovnováhySM- skleróza multiplex
Rehabilitačný tréningPrevencia pádov

Terapia vlnami vody

Svojpomocný tréning rovnováhyNavrátenie stratenej rovnováhyPrevencia straty rovnováhyEfektívny tréning rovnováhy po mozgovej príhodePrevencia pádovZníženie potreby ortézZmiernenie a odstránenie bolesti chodidiel a chrbtaOdstránenie pocitu "studených chodidiel"Certifikované výsledky

Terapia vlnami vody

Terapia vlnami vody je jedinečná ortopedická terapia, založená na konštantnom pohybe chodidiel, ktorý je vyvolaný vodnými vlnami vo vložkách MEDICOVI.

Dôvodom okamžitej úľavy od bolesti chodidla je rýchlosť, ktorou sa pohybujú hydraulické tlakové vlny vody v ortopedických vložkách MEDICOVI.

Použitie vody vo vložkách MEDICOVI je v súvislosti s najnovšími vedecko-technickými poznatkami. Voda vo vložkách MEDICOVI vytvára kontinuálne sa meniace tlakové vlny, ktoré pôsobia na povrch chodidiel. A to v priebehu milisekúnd.

Ortopedické vložky MEDICOVI sa dajú porovnať s dioptrickými okuliarmi - obidvoje účinkujú rovnako rýchlo.

Výhody terapie vlnami vody vo vložkách MEDICOVI:

  • Okamžitý účinok na zlepšenie rovnovážnej polohy tela pomocou senzorických podnetov na nervové zakončenia v chodidlách
  • Výrazné zvýšenie prekrvenia chodidiel a nôh pomocou účinnej senzorickej masáže vlnami vody, ktorá podnecuje chodidlá k zvýšenému pohybu
  • Okamžité odľahčenie celého chodidla a odstránenie bolesti

Produkty

Tréning rovnováhy

T40

T40

Ortopedické vložky MEDICOVI-T40 sú vhodné pri väčších bolestiach chodidiel. Tiež sú vhodné pre pacientov so Sklerózou Multiplex, Diabetom a Artrózou.

T45

Extra komfort
T45

Ortopedické vložky MEDICOVI-T45 poskytujú najúčinnejšiu úľavu od bolesti chodidiel, kolien, bedier a chrbta. Vhodné pre pacientov so Sklerózou Multiplex, Diabetom, Artrózou.