Tréning rovnováhySM- skleróza multiplex
Rehabilitačný tréningPrevencia pádov

Terapia vlnami vody

Svojpomocný tréning rovnováhyNavrátenie stratenej rovnováhyPrevencia straty rovnováhyEfektívny tréning rovnováhy po mozgovej príhodePrevencia pádovZníženie potreby ortézZmiernenie a odstránenie bolesti chodidiel a chrbtaOdstránenie pocitu "studených chodidiel"Certifikované výsledky

Problémy s rovnováhou

Ortopedické vložky MEDICOVI-T40 a MEDICOVI-T45 sa dajú prirovnať s dioptrickými okuliarmi - obidvoje účinkujú rovnako rýchlo. Význam ortopedických vložiek MEDICOVI spočíva v tom, že unikátna terapia vlnami vody nepretržite poskytuje presné informácie o pohybe, rovnováhe a polohe tela v prostredí nášmu vestibulárnemu (rovnovážnemu) systému. Rozsah v akom je vestibulárny (rovnovážny) systém pomocou ortopedických vložiek MEDICOVI schopný využiť výhody presnejších informácií o rovnováhe je závislý od konkrétnej diagnózy.

  • Zlepšenie rovnováhy pri pacientoch so SM (Sklerózou Multiplex) je v závislosti od miery poškodenia nervového systému. Pokiaľ sú senzorické nervy chodidiel aktívne s vestibulárnym (rovnovážnym) systémom, môžu vložky MEDICOVI zlepšiť informovanosť vestibulárneho (rovnovážneho) systému tela.
  • Pre pacientov po mozgovej príhode, s limitovaným zmyslom pre rovnováhu, ortopedické vložky MEDICOVI urýchľujú rehabilitáciu.
  • Starším ľudom s častejšími pádmi poskytujú vložky MEDICOVI viac sebaistoty.
  • Štúdie dokázali, že v mnohých prípadoch je možné nahradiť ortézy s vložkami MEDICOVI.


Bolesť

Problémy s rovnováhou sú žiaľ často spojené s bolesťami chodidiel, nôh a celého zvyšku pohybového aparátu. Najmä ortopedické vložky MEDICOVI-T45, okrem lepšej rovnováhy, poskytujú úľavu od bolesti priehlavku, päty, členkov, kolien, bedier a chrbta.

Produkty

Tréning rovnováhy

T40

T40

Ortopedické vložky MEDICOVI-T40 sú vhodné pri väčších bolestiach chodidiel. Tiež sú vhodné pre pacientov so Sklerózou Multiplex, Diabetom a Artrózou.

T45

Extra komfort
T45

Ortopedické vložky MEDICOVI-T45 poskytujú najúčinnejšiu úľavu od bolesti chodidiel, kolien, bedier a chrbta. Vhodné pre pacientov so Sklerózou Multiplex, Diabetom, Artrózou.