BehTuristikaNordic Walking

SPORT 100  

SPORT 100  
VIAC INFO o produkte

"S vložkami MEDICOVI – SPORT 100 som si o tri minuty skrátila svôj osobný rekord na desať kilometrov“ 
Nina Wolff


,,Môj oddychový čas je výrazne kratší, nebolia ma už viac bedrá a moja obuv je menej opotrebovaná.“

,,Mali by ste vyskúšať, ako sa beží s vložkami MEDICOVI-SPORT 100. To musíte jednoducho zažiť. Je to úplne iný pocit z behu!"

Rovnovážny systém


Zo zobrazeného cyklu rovnováhy je jasné, že vôla na vykonanie určitého pohybu je integrálnou súčasťou rovnovážneho systému. Reakčný čas človeka je príliš pomalý na to, aby sme mohli vedome riadiť naše mikro pohyby. Rýchlosť informácií v nervoch rovnovážneho systému je príliš vysoká. V súčasnosti ubehnú najrýchlejší muži vzdialenosť 100 m pod 10 sekúnd, tzn., že zabehnú 1 m za 1 sekundu.Rovnovážny systém dokáže ľahko pracovať pri takejto rýchlosti a v každom tele udržiavať množstvo mikro pohybov na rovnakej úrovni, s rýchlosťou. Práve tu dokazujú ortopedické vložky MEDICOVI svoju vysokú účinnosť, pretože hydraulické vlny vo vložkách sú tvorené pri extrémne vysokej rýchlosti. Hydraulické (tlakové) vlny konštantne dodávajú zvýšený, jednoznačnejší a rýchlejší, rovnováhu vyrovnávajúci, účinok na senzorické nervy chodidiel. Tak sa dá vďaka behu s ortopedickými vložkami MEDICOVI dosiahnuť lepší výkon.

Produkty

Bežecké vložky do topánok

SPORT 100  

SPORT 100  

Ortopedické vložky MEDICOVI-SPORT 100 pri bolesti počas športu. Vyvinuté špeciálne pre športovcov. Úľava od bolesti chodidiel, kolien, bedier a chrbta.