FUTBALOVÉ VLOŽKY

SPORT 100  

SPORT 100  
VIAC INFO o produkte

Pomocou vodou plnených vložiek do topánok MEDICOVI môžete zvýšiť tvoju rovnováhu pri kope, driblingu a oberaní súpera o loptu.


Celkom nová, jedinečná hydraulická technológia, založená na princípe hydrostatického tlaku, vďaka ktorej môžete zvýšiť tvoju rovnováhu pri kope, ako aj driblingu a pri oberaní súpera o loptu, súčasne chráni pätu, koleno, boky a chrbát, no slúži aj na predchádzanie zranení slabín a Achillovej šľachy.

Rovnovážny systém


Zo zobrazeného cyklu rovnováhy je jasné, že želanie na vykonanie určitého pohybu je integrálnou súčasťou rovnovážneho systému. Náš reakčný čas je príliš pomalý na to, aby sme mohli vedome riadiť naše mikro pohyby. Rýchlosť informácií v nervoch rovnovážneho systému je príliš veľká. V súčasnosti ubehnú najrýchlejší muži vzdialenosť 100 m pod 10 sekúnd, tzn., že zabehnú 1 m za 1 sekundu.
Rovnovážny systém dokáže ľahko pracovať pri takejto rýchlosti a v každom tele udržiavať množstvo mikro pohybov na rovnakej úrovni, s rýchlosťou. Práve tu ukazujú vložky do topánok MEDICOVI svoju veľkú účinnosť, pretože hydraulické vlny vo vložkách sú tvorené pri extrémne vysokej rýchlosti, čím tlakové vlny konštantne poskytujú zvýšený, jednoznačnejší a rýchlejší rovnováhu vyrovnávajúci účinok na senzorické nervy nôh. Tým sa stávajú šablóny v tvojom podvedomí, ktoré v sebe ukrývajú rovnováhu pre kop, dribling alebo oberanie súpera o loptu, oveľa ostrejšími. Tak sa dá vďaka tréningu s vložkami MEDICOVI dosiahnuť lepší výkon.

Produkty

Futbalové vložky do topánok

SPORT 100  

SPORT 100  

Ortopedické vložky MEDICOVI-SPORT 100 pri bolesti počas športu. Vyvinuté špeciálne pre športovcov. Úľava od bolesti chodidiel, kolien, bedier a chrbta.