Vložka do pracovnej obuvi A40
s najvyšším komfortom

Zlepšenie krvného obehu a viac energie pre bunky v chodidleMenej problémov s bolestivými miestami pod chodidlami Znížená únava v nohách a kolenáchEliminujú sa bolesti päty, kolien, bedier a chrbta Redukujú sa problémy často vyskytujúceho sa napätia, ktoré vzniká v dôsledku únavy nôhVysoký komfort

Úľava od bolesti päty, kolien, bokov a chrbta

Vodou naplnené masážne stielky, ktoré zlepšujú rovnováhu tela, sa nachádzajú tesne pod relatívne mäkkou antistatickou povrchovou vložkou EVA v MEDICOVI –A-40, následne sú vybavené bezprostredne smerom k päte s dvoma ventilmi proti tlmeniu nárazu. Tie ponúkajú spolu s povrchovou vložkou EVA silnú absorpciu  a zreteľné odľahčenie tlaku päty. Predovšetkým na tvrdej zemi je signifikantné a protinárazové odľahčenie tlaku utišujúcim faktorom pre kolena, boky a chrbát.

Zlepšenie rovnováhy s MEDICOVI-A40 stielkami vedie ihneď k inej a vhodnej pozícií tela a v rovnakom čase vedie k redukcii svalovej energie, ktorú v priebehu dňa využívame na udržanie stability tela. Komfort, ktorý sme získali pomocou zmierňujúcej masáži chodidla, sa prenáša cez pohybový aparát. Tento komfort má za následok vyššiu a častejšiu svalovú pohyblivosť kĺbov v pohybovom aparáte. V kombinácií dosiahneme zníženie často vyskytujúceho sa stresového napätia, ktoré môžeme pocičovať počas pracovného dňa v bedrách a chrbte.

Diagnostika stability tela

Statický a dynamický efekt, mechanický efekt a efekt zlepšujúci rovnováhu tela MEDICOVI – vložiek do obuvi bol zdokumentovaný na základe vedeckého testovania v Centre pre senzomotorickú interakciu na Aalborgskej univerzite pod vedením profesorov Uwe Kerstinga a Pascala Madeleina.

Produkty

Pracovné vložky do topánok

A40

A40

Žiadne iné pracovné vložky nedokážu ponúknuť tlmenie bolesti tak, ako vložky MEDICOVI A40. Sú vhodné pre prácu v stoji a pri chôdzi.