Vložka do pracovnej obuvi A40
s najvyšším komfortom

Zlepšenie krvného obehu a viac energie pre bunky v chodidleMenej problémov s bolestivými miestami pod chodidlami Znížená únava v nohách a kolenáchEliminujú sa bolesti päty, kolien, bedier a chrbta Redukujú sa problémy často vyskytujúceho sa napätia, ktoré vzniká v dôsledku únavy nôhVysoký komfort

Lepšia rovnováha tela znižuje únavu a bolesti v chodidle, pričom dochádza i k zlepšeniu krvného obehu

Ak sa nahneme smerom dopredu, vedie to k väčšiemu tlaku na brušku chodidlách. Tlak stláča cievy a kapiláry v tkanive v  prednej časti chodidiel. Tým sa blokuje krvný obeh a prívod energie do tkaninových buniek. Ak blokáda trvá krátky čas, napríklad pri chôdzi, neznamená to vôbec nič. Ak však tento tlak trvá dlhšiu dobu, napríklad pri stoji, počas pracovného procesu, bunky automaticky využijú našu energiu, ktorá sa počas stavu pokoja uložila. Ak sa spomínaná energia vyčerpá, bunky v chodidlách kolabujú a nastáva tlak na nervové vlákna. Spočiatku sa objavia nežiadúce účinky ako únava a nevoľnosť, neskôr sa objaví bolesť.

V ortopedických vložkách do pracovnej obuvi MEDICOVI-A40 rozloží hydraulický tlak vody zaťaženie tlaku do väčšieho priestoru povrchu nohy, pričom nosná vrstva kože pod prednou časťou nohy a päty sa v dôsledku pôsobenia telesnej váhy stlačí v menšej miere. Súčasne sa pomocou rovnováhy zníži aj kolísanie tela a taktiež sa zvyšuje prekrvenie chodidiel. Kombinácia rozloženia tlaku a zníženého kolísania tela  výrazným spôsobom zlepšuje krvný obeh v chodidle, čo značne znižuje únavu a bolesť.

Hydraulické rozloženie tlaku a časté zmeny v nohách znižujú súčasne i zdravotné problémy a bolesti v prednej časti chodidla s vyššou citlivosťou.

Produkty

Pracovné vložky do topánok

A40

A40

Žiadne iné pracovné vložky nedokážu ponúknuť tlmenie bolesti tak, ako vložky MEDICOVI A40. Sú vhodné pre prácu v stoji a pri chôdzi.