Vložka do pracovnej obuvi A40
s najvyšším komfortom

MEDICOVI A40 sú pracovné vložky do topánok, zlepšujúce rovnováhu tela. Sú to jediné pracovné vložy, ktoré cez automatické zvýšenie rovnováhy ihneď znižujú únavu pri práci v stoji alebo počas chôdze.
Kombináciou lepšej rovnováhy a kontinuálnou zmyslovou masážou chodidla, prinášajúc úľavu nohám, dosiahneme nasledovné:
Zlepšenie krvného obehu a týmto aj viac energie pre spojivové tkaninové bunky v chodidleMenej problémov s bolestivými miestami pod nohou Znižuje sa únava v nohách a kolenáchEliminujú sa problémy s pätou, kolenom, bokmi a chrbtom Redukujú sa problémy často vyskytujúceho sa napätia, ktoré vzniká v rámci únavy nôhZároveň ponúkajú vysoký komfort

MEDICOVI-A40 zvýšená stabilita tela, zníženie únavy


Očakávame, že našu rovnováhu udržíme a nespadneme, keď pri stoji siahneme po nejakom náradí alebo ak by sme vykonali pohyb od stola k stolu. Ale tí, ktorí pracujú s robotizovanými strojmi, vedia, že to nie je samozrejmosť. Pri každom malom pohybe stroja, musíme dbať na jeho rovnováhu. Ak rameno stroja siahne po nejakej váhe, musíme váhu posunúť na opačnú stranu, inak by sa prevážil.Náš rovnovážny systém pracuje podobným spôsobom. Systém koriguje kontinuálne rovnováhu počas pohybu svalov. Nikdy nestojíme presne na jednom mieste. Neustále sa hýbeme sem a tam. Čim je lepšia naša stabilita, tým menšia je sila, ktorú potrebujeme, aby sme rovnováhu udržali.

Existuje veľmi silný vzťah medzi zmyslovými nervovými vláknami v chodidlách a medzi rovnovážnym systémom. Ak sa nakloníme smerom dopredu, vznikne väčší tlak na nervové zmyslové vlákna v chodidlách, čo ihneď registruje aj náš rovnovážny systém. Tento prebudí svalové aktivity rovnováhy.

Prostredníctvom patentovanej konštrukcie pracovných vložiek MEDICOVI sa tvoria vo vode, ktorá je vo vnútri vložiek, už pri najmenšom pohybe tlakové vlny. Tieto tlakové vlny ovplyvňujú oveľa vyšší počet zmyslových nervových vláken v nohách, čo vedie k oveľa rýchlejšiemu a jasnému signálu pohybu tela. Rovnovážny systém zachytí tento zlepšujúci zmyslový vplyv v rozpätí niekoľkých milisekúnd a reaguje týmto oveľa rýchlejšie, pričom rovnováhu tela udržiavajú svalové aktivity. Týmto dosiahneme s pracovnými vložkami MEDICOVI A40 automaticky lepšiu stabilitu. Z tohto vyplýva, že pracovné vložky MEDICOVI A40 umožňujú počas dňa udržanie optimálnej stability tela, čo vedie k nižšej únave. Čím rýchlejší je pohyb rovnovážneho pohybu, tým rýchlejšie dôjde k zastaveniu sa vonkajšieho kolísania a tým sa zlepší aj samotná rovnováha. Je to predovšetkým rýchlosť tohto cyklu, ktorý vylepšujú pracovné vložky MEDICOVI.

Produkty

Pracovné vložky do topánok

A40

A40

Žiadne iné pracovné vložky nedokážu ponúknuť tlmenie bolesti tak, ako vložky MEDICOVI A40. Sú vhodné pre prácu v stoji a pri chôdzi.