Spadnutá klenbaBolesť priehlavku
Bolesť prednej časti chodidla

Jedinečná ortopédia s okamžitým tlmením bolesti

Okamžité tlmenie bolestiRedukcia pretrvávajúceho tlaku na bolestivé miestaVýrazné zlepšenie prekvenia chodidla

Úľava od bolesti s vložkami MEDICOVI

Ortopedické vložky MEDICOVI poskytujú okamžitú úľavu od bolesti chodidiel. Hydraulické tlakové vlny vody sa v ortopedickych vložkách MEDICOVI formujú nepretržite a masírujú chodidlá.

  • Skracuje sa doba počas ktorej nosné bunky chodidiel strácajú energiu
  • Zvyšuje sa prekrvenie chodidiel a tým zásobovanie energiou
  • Váha tela je rovnomerne rozložená na väščiu plochu šliap

V mnohých krajinách sa používajú tradičné ortopedické stielky "na mieru", ktoré podopierajú klenbovú časť chodidla a fixujú sa metatarzálnou pelotou, tzv. "srdiečkom“. Pri tomto spôsobe tlmenia bolesti sa chodidlo fixuje v jednej polohe a časť záťaže smerujúcej k priehlavku chodidla sa prenáša späť na stred chodidla.

S ortopedickými vložkami MEDICOVI sa úľava od bolesti sa zakladá na opačnom princípe, keďže senzorická terapia vlnami vody výrazne zvyšuje pohyb priehlavku a tým sa redukuje stály tlak, ktorý vyvoláva bolesť. Súčasne sa zvyšuje prekrvenie podporných buniek v priehlavku.

Je to jedinečný ortopedický princíp, ktorý vychádza z najnovších poznatkov ortopedickej techniky.


Mnohí ľudia sú nútení denne viackrát meniť obuv kôli bolesti a nepohode. Úľava od bolesti pomocou terapie vlnami vody s ortopedickými vložkami MEDICOVI zodpovedá tisícnásobnej zmene obuvi počas dňa.

Produkty

Spadnutá klenba

Front

Front

Ortopedické vložky MEDICOVI Front sú vhodné na každodenné nosenie pri bolesti chrbta, bedier, kolien a prednej časti chodidla (spadnutá klenba).

H20

H20

Ortopedické vložky do topánok MEDICOVI-H20vhodné na každodenné nosenie v dámskych lodičkách pri bolestiach chodidiel a nôh.

T40

T40

Ortopedické vložky MEDICOVI-T40 sú vhodné pri väčších bolestiach chodidiel. Tiež sú vhodné pre pacientov so Sklerózou Multiplex, Diabetom a Artrózou.

T45

Extra komfort
T45

Ortopedické vložky MEDICOVI-T45 poskytujú najúčinnejšiu úľavu od bolesti chodidiel, kolien, bedier a chrbta. Vhodné pre pacientov so Sklerózou Multiplex, Diabetom, Artrózou.