DiabetesReumaArtróza

Jedinečná nová ortopédia s okamžitým tlmením bolesti

Prevencia záťažového poškodenia chodidlaMinimalizuje škodlivý pretrvávajúci tlak na chodidláZvyšuje prekrvenie pokožky chodidiel a nôhRýchla úľava od bolesti v priehlavku trvalým jemným, ale silným pôsobením vĺn vodyOkamžitá úľava od bolesti nôh, kolien, bedrových kĺbov a chrbtaOkamžité zlepšenie rovnováhy

Úľava od bolesti kĺbov a svalov pri artritíde

Pre pacientov s artritídou je telesná aktivita najlepším spôsobom tlmenia bolesti a prevencie dny.

Sú dva spôsoby aktivácie kĺbov a svalov. Prvou je priama metóda ako gymnastika, byciklovanie, plávanie a atd. Ďalšou možnosťou je denná neštrukturovaná aktivácia kĺbov a svalov, ktorú vykonávame denne.

Úlohou priamej metódy je zlepšenie elasticity kĺbov, a posilnenie svalov aby lepšie podporovali kĺby.

Napriek tomu že táto metóda je veľmi prínosná, je veľa pacientov s reumatoidnou artritídou ktorí nie sú schopní alebo ochotní cielene cvičiť.

Je extremne dôležité využiť dennú neštrukturovanú aktiváciu kĺbov a svalov pretože je pre mnohých pacientov s artritídou najdôležitejšou aktiváciou ich tela. A tu je jemná terapia vlnami vody vložkami MEDICOVI efektívnejšia, pretože oveľa väčšia aktivita na vložke po celý deň prináša úľavu od bolesti a oživuje svaly a kĺby.

Komfort- vyššia pohyblivosť

Pohodlie je veľmi dôležité, ak Vám každý pohyb spôsobuje bolesť. Choroba automaticky ovplyvní Vašu pohyblivosť. Pomocou dynamického zmiernenia tlaku a kontinuálnej senzorickej terapie vlnami vody dosiahnete vyššie pohodlie. Tým sa automaticky zvyšuje úroveň aktivity s pozitívnymi účinkami na cirkuláciu krvi, pohyby v kĺboch a svaloch a následne kvality života.

Produkty

Diabetes, Reuma

T40

T40

Ortopedické vložky MEDICOVI-T40 sú vhodné pri väčších bolestiach chodidiel. Tiež sú vhodné pre pacientov so Sklerózou Multiplex, Diabetom a Artrózou.

T45

Extra komfort
T45

Ortopedické vložky MEDICOVI-T45 poskytujú najúčinnejšiu úľavu od bolesti chodidiel, kolien, bedier a chrbta. Vhodné pre pacientov so Sklerózou Multiplex, Diabetom, Artrózou.