DiabetesReumaArtróza

Jedinečná nová ortopédia s okamžitým tlmením bolesti

Prevencia záťažového poškodenia chodidlaMinimalizuje škodlivý pretrvávajúci tlak na chodidláZvyšuje prekrvenie pokožky chodidiel a nôhRýchla úľava od bolesti v priehlavku trvalým jemným, ale silným pôsobením vĺn vodyOkamžitá úľava od bolesti nôh, kolien, bedrových kĺbov a chrbtaOkamžité zlepšenie rovnováhy

Zmyslová terapia vlnami vody

Vždy, keď sa aj málo zmení ťažisko tela, vytvorísa okamžitá reťaz tlakových vĺn vody. Hydraulické tlakové vlny sú transformované do mäkkej EVA- vložky pre zmiernenie tlaku, ktorá jemne ale zároveň silnými vlnami vody masíruje plôšky nôh.

Prostredníctvom distribúcie tlakových vĺn sa redukuje trvanie záťaže na jednotlivé partie chodidla. Častým striedaním napätia a uvoľnenia dochádza k obmedzeniu prietoku krvi a prívodu energie k bunkám. Prostredníctvom pôsobenia tlaku vody sa tento čas skracuje. Hlavne pre diabetikov je škodlivá predovšetkým dlhodobá záťaž, t.j. tlak a čas počas ktorého sú ovplyvnené konkrétne časti chodidla.

Jemná masáž chodidla sa vykonáva vlnami vody pôsobením celkovej váhy tela. Pohyby zvyšujú prekrvanie a podnecujú bunky k absorbcii glukózy (energie) pomocou enzýmu AMPK, bez inzulínu.


Pomocou terapie vodnými vlnami sa posilňuje okyslíčenie a prívod energie do hlbokých vrstiev pokožky chodidla. Súčasne núti menej používané časti chodidla k prevzatiu účasti na nosení váhy tela.

Produkty

Diabetes, Reuma

T40

T40

Ortopedické vložky MEDICOVI-T40 sú vhodné pri väčších bolestiach chodidiel. Tiež sú vhodné pre pacientov so Sklerózou Multiplex, Diabetom a Artrózou.

T45

Extra komfort
T45

Ortopedické vložky MEDICOVI-T45 poskytujú najúčinnejšiu úľavu od bolesti chodidiel, kolien, bedier a chrbta. Vhodné pre pacientov so Sklerózou Multiplex, Diabetom, Artrózou.