Tréning rovnováhySM- skleróza multiplex
Rehabilitačný tréningPrevencia pádov

Terapia vlnami vody

Svojpomocný tréning rovnováhyNavrátenie stratenej rovnováhyPrevencia straty rovnováhyEfektívny tréning rovnováhy po mozgovej príhodePrevencia pádovZníženie potreby ortézZmiernenie a odstránenie bolesti chodidiel a chrbtaOdstránenie pocitu "studených chodidiel"Certifikované výsledky

Rovnovážny systém


Pri chôdzi a aj stoji sa telo neustále kolíše. Čím je väcšia odchýlka, tým je horšia rovnováha (balanc). O čo rýchlejšie a presnejšie je informovaný rovnovážny systém o kolísaní tela, o to rýchlejšie a efektívnejšíe dokáže rovnovážny systém minimalizovať kolísanie tela pohybmi svalov a tým udržať správnu rovnováhu. Rýchlosť, s akou sa informácie pohybujú v rovnovážnom systéme je veľmi vysoká. Najrýchlejší muži na svete dokážu 100 m zabehnúť za menej ako za 10 sekúnd, t. j. bežia 10 m v jednej sekunde.Rovnovážny systém môže pri takejto rýchlosti pohodlne pracovať a udržiavať rovnováhu (balanc) v priebehu mnohých mikro pohybov. A v tom spočíva sila účinku vložiek MEDICOVI. Hydraulické tlakové vlny vo vložkách sa formujú extrémne rýchlo a tým umožňujú neustále rýchlejšie, jasnejšie a výraznejšie zlepšovanie rovnováhy a zároveň podporujú priaznivý účinok na senzorické nervy v chodidle.

Produkty

Tréning rovnováhy

T40

T40

Ortopedické vložky MEDICOVI-T40 sú vhodné pri väčších bolestiach chodidiel. Tiež sú vhodné pre pacientov so Sklerózou Multiplex, Diabetom a Artrózou.

T45

Extra komfort
T45

Ortopedické vložky MEDICOVI-T45 poskytujú najúčinnejšiu úľavu od bolesti chodidiel, kolien, bedier a chrbta. Vhodné pre pacientov so Sklerózou Multiplex, Diabetom, Artrózou.