1. Zlepšite Váš švihStabilizujte Váš pat
    Zmiernite únavu chodidiel a nôh

Senzorické golfové vložky do topánok MEDICOVI G40 zlepšia Váš golf spôsobom, aký ste predtým nezažili.

Vyvinuté v spolupráci s profesionálnym trénerom PGA Clausom Valterom


Dynamická rovnováha počas švihu, ako ja statická rovnováha počas patovania sú veľmi dôležité pre to, ako uskutočníme švih a aký bude náš pat. Ako funguje systém rovnováhy a ktoré faktory prispievajú k zlepšeniu rovnováhy je pravdepodobne veľkou neznámou väčšine golfových hráčov.


Nový, revolučný systém, aplikovaný v golfových vložkách MEDICOVI G40, zvyšuje prísun informácií do systému rovnováhy, počas švihu a patovania.

Zmiernite únavu chodidiel a nôh

Čo môže byť pre väčšinu hráčov golfu prekvapujúce je dĺžka prestávok počas kôl v golfe. Priemerne 70% času strávime státím, kým zahráme 18 jamiek. Státie je značne unavujúce než chodenie. Je to spôsobené tým, že státie vytvára únavu v chodidlách a nohách.

Golfové vložky do topánok MEDICOVI G40 výrazne znižujú únavu. Faktom je, že variabilný hydraulický tlak vo vložke má vysokovýkonný vplyv na dodávanie energie do chodidiel a nôh.  Nižší stupeň únavy vedie k väčšej koncentrácii počas hry.

Produkty

Golfové vložky do topánok

G40

G40

Ortopedické vložky MEDICOVI-G40 aktívne vylepšujú mozgové centrum stability. Vyvinuté špeciálne pre golfistov v spolupráci s profesionálnym trénerom Clausom Valterom.