1. Zlepšite Váš švihStabilizujte Váš pat
    Zmiernite únavu chodidiel a nôh

Senzorické golfové vložky do topánok MEDICOVI G40 zlepšia Váš golf spôsobom, aký ste predtým nezažili.

Vyvinuté v spolupráci s profesionálnym trénerom PGA Clausom Valterom


Dynamická rovnováha počas švihu, ako ja statická rovnováha počas patovania sú veľmi dôležité pre to, ako uskutočníme švih a aký bude náš pat. Ako funguje systém rovnováhy a ktoré faktory prispievajú k zlepšeniu rovnováhy je pravdepodobne veľkou neznámou väčšine golfových hráčov.


Nový, revolučný systém, aplikovaný v golfových vložkách MEDICOVI G40, zvyšuje prísun informácií do systému rovnováhy, počas švihu a patovania.

Zlepšite Váš švih

Počas švihu golfové vložky MEDICOVI-G40 vyvolajú bleskovo rýchlu vnemovú aktivitu nervového systému v chodidle, čo zvýši prísun informácií o stabilite v podvedomí. Golfové vložky MEDICOVI-G40 majú mimoriadne pozitívny účinok na stabilitu počas úderu, ktorá je dosiahnutá vďaka senzorickej (zmyslovej) aktivite vložiek MEDICOVI.

Dosiahnite dlhší odpal a tiež aj oveľa presnejší švih počas trénovania v golfových vložkách MEDICOVI-G40 . Dostante loptičku bližšie!

  • Zlepšite Vašu dynamickú rovnováhu
  • Dosiahnite dlhší odpal
  • Dosiahnite väčšiu kontrolu nad loptičkou

Produkty

Golfové vložky do topánok

G40

G40

Ortopedické vložky MEDICOVI-G40 aktívne vylepšujú mozgové centrum stability. Vyvinuté špeciálne pre golfistov v spolupráci s profesionálnym trénerom Clausom Valterom.