Pätová ostrohaPlantárna fascitIIS
Bolesť  pätyBolesť Achillovej šľachy

Jedinečná pohybová ortopédia

• Okamžité odstránenie bolesti Účinné tlmenie nárazov Zvýšená pružnosť šliach v chodidláchZlepšenie cirkulácie

Senzorická masáž

Senzorická masáž alebo terapia vlnami vody je definovaná ako pohybová činnosť nôh pozostávajúca z nasledovných troch prvkov:

  • Neustále sa meniaca tlaková záťaž pod chodidlami (zmena tlaku)
  • Stimulácia svalovej aktivity a rôznorodé pohyby v chodidlách
  • Zvýšené uvedomenie si správneho držania tela a rovnovážnej polohy


Senzorické, vodou plnené masážne vložky MEDICOVI boli vyvinuté s využitím pokročilých odborných poznatkov v oblasti medicíny na Katedre bunkovej a molekulárnej medicíny (ICMM) Kodaňskej Univerzity, ktorá spolupracuje na testovaní senzorických a masážnych účinkov terapie vodnými vlnami s Centrom pre senzomotorickú interakciu Aalborgskej Univerzity v Dánsku.

Produkty

Pätová ostroha Plantárna fasciitis

Twin-Heels

Twin-Heels

Ortopedické vložky MEDICOVI Twin-heels sú vhodné pri bolestiach päty (Pätová ostroha, Plantárna fascitída) a pri bolestiach priehlavku a spadnutej klenbe.

T40

T40

Ortopedické vložky MEDICOVI-T40 sú vhodné pri väčších bolestiach chodidiel. Tiež sú vhodné pre pacientov so Sklerózou Multiplex, Diabetom a Artrózou.

T45

Extra komfort
T45

Ortopedické vložky MEDICOVI-T45 poskytujú najúčinnejšiu úľavu od bolesti chodidiel, kolien, bedier a chrbta. Vhodné pre pacientov so Sklerózou Multiplex, Diabetom, Artrózou.

A40

A40

Žiadne iné pracovné vložky nedokážu ponúknuť tlmenie bolesti tak, ako vložky MEDICOVI A40. Sú vhodné pre prácu v stoji a pri chôdzi.