Pätová ostrohaPlantárna fascitIIS
Bolesť  pätyBolesť Achillovej šľachy

Jedinečná pohybová ortopédia

• Okamžité odstránenie bolesti Účinné tlmenie nárazov Zvýšená pružnosť šliach v chodidláchZlepšenie cirkulácie

Terapia vlnami vody

Terapia vlnami vody je jedinečná ortopedická terapia, založená na konštantnom pohybe chodidiel, ktorý je vyvolaný vodnými vlnami vo vložkách MEDICOVI.

Dôvodom okamžitej úľavy od bolesti chodidla je rýchlosť, ktorou sa pohybujú hydraulické tlakové vlny vody v ortopedických vložkách MEDICOVI.

Použitie vody vo vložkách MEDICOVI je v súvislosti s najnovšími vedecko-technickými poznatkami. Voda vo vložkách MEDICOVI vytvára kontinuálne sa meniace tlakové vlny, ktoré pôsobia na povrch chodidiel. A to v priebehu milisekúnd.

Ortopedické vložky MEDICOVI sa dajú porovnať s dioptrickými okuliarmi - obidvoje účinkujú rovnako rýchlo.

Výhody terapie vlnami vody vo vložkách MEDICOVI:

  • Okamžité odľahčenie celého chodidla a odstránenie bolesti
  • Výrazné zvýšenie prekrvenia chodidla a nohy pomocou účinnej senzorickej masáže vlnami vody, ktorá podnecuje chodidlo k zvýšenému pohybu
  • Okamžitý účinok na zlepšenie rovnováhy pomocou senzorických podnetov na nervové zakončenia v chodidle

Produkty

Pätová ostroha Plantárna fasciitis

Twin-Heels

Twin-Heels

Ortopedické vložky MEDICOVI Twin-heels sú vhodné pri bolestiach päty (Pätová ostroha, Plantárna fascitída) a pri bolestiach priehlavku a spadnutej klenbe.

T40

T40

Ortopedické vložky MEDICOVI-T40 sú vhodné pri väčších bolestiach chodidiel. Tiež sú vhodné pre pacientov so Sklerózou Multiplex, Diabetom a Artrózou.

T45

Extra komfort
T45

Ortopedické vložky MEDICOVI-T45 poskytujú najúčinnejšiu úľavu od bolesti chodidiel, kolien, bedier a chrbta. Vhodné pre pacientov so Sklerózou Multiplex, Diabetom, Artrózou.

A40

A40

Žiadne iné pracovné vložky nedokážu ponúknuť tlmenie bolesti tak, ako vložky MEDICOVI A40. Sú vhodné pre prácu v stoji a pri chôdzi.